Forum Serwera ForniWorld

Forum Serwera ForniWorld

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-09-06 20:35:39

forni24

Moderator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 3
Punktów :   -1 

Trailer 1.8 ( za dużo polaczkowości )



Oto i jest pierwszy i chyba jedyny jaki morze się ukazać Trailer który w pełnej krasie ukazuje nam nowego Minecrafta , który swoją premierę ma najprawdopodobniej 8 września .
Poza tym że Update daje wiele przydatnych rzeczy to nie zobaczymy w nim NPC ...
to zdenerwowało ... nie nie to wkurwiło ludzi którzy tak jak ja czekają na te jebane botki które można zagonić do niewolniczej pracy a samemu opierdalać się i grać na Toomany items , ludzie którzy czekali na koniec wakacji z nadzieją że znajdą spokój w tej grze , znajdą na razie chyba tylko totalne rozczarowanie , bo na 1.9 ( w którym TEORETYCZNIE mają być NPC ) sobie jeszcze poczekamy ... No ale cóż trzeba będzie na razie cieszyć się nowymi biomami bagna które za chuj nie przypominają bagien ani nawet nie leżały koło bagien , no cóż uroki życia w mieście sprawiają że kałuża może stać się dla nas totalnym oceanem aaa no tak i jeszcze te zajebiste chociaż nie wiem komu potrzebne grzyby które są 2x większe od drzew ... ( O.o serio ? ) nie ogarniam i nie ogarnę takiej filozofii tych wynalazków rozumiałem w Minecrafcie wszystko nawet latające Klocki ale proszę was po chuj są 2 metrowe grzyby . Nie wiem ale morze to w jakikolwiek sposób obudzi we mnie duszę grzybiarza i sprawi że zamiast tracić swoje cenne godziny życia przy minecrafcie stracę je na szukaniu grzybów w 10 hektarowym lesie przy drodze ...
Mam nadzieję że tak nisko jeszcze nie upadłem ...
I mimo że trochę zjechałem ten update to nie ukrywam że czekam na niego z niecierpliwością i uważam że wprowadzi on spore zmiany w minecrafcie . A czy to będą zmiany na lepsze , czy na gorszę opisze wam po pograniu w nową wersję tego cuda , więc do 8 września maniacy grzybołóstwa i grania na Toomany items .


wpisz w guugle lemonparty tam leci moja ulubiona nuta

Offline

 
Created by YohAdams

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-san.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.extreamsquad.pun.pl www.game-bakugan.pun.pl www.tibiamaster.pun.pl